Zuzana Rabatinová

instruktorka

Zuzka je držitelkou certifikátu Instruktor parkouru III. třídy (ČOS). Parkouru se věnuje přes tři roky a různým typům workoutu více než čtyři roky.

Jako dítě chodila osm let do tanečních, ale, jak sama říká, nebylo to pro ní to pravé ořechové. Přes několikero druhů bojových umění se nakonec dopracovala k parkouru, který jí připomněl dětství na prolézačkách a oslovil jí svou nevázaností, spontánností a hravostí.

„S parkourem jsem začínala v Bratislavě v Skill labu (indoor parkourová akademie), což ale nebylo úplně ono. Když jsem začala studovat v Praze, objevila jsem IM academy. Moje největší pokroky ale nastaly až když jsem začala trénovat venku s Učitelem a jeho dalšími traceury. Až pak jsem si byla plně jistá, že mě parkour skutečně naplňuje.“

Díky své předešlé praxi s dětmi Zuzka následně absolvovala parkourový instruktorský kurz u Ústřední školy České obce sokolské a stala se tak plnohodnotnou členkou rozrůstajícího se týmu Parkour Ládví. Kromě jiného je studentkou 3. ročníku Všeobecného lékařství a zdravotnicí pro dětské zotavovací akce od Slovenského Červeného kříža.