Nabíráme tyto pozice

Lektor/-ka parkourového kroužku

Místo pracoviště: Praha

Pracovní poměr: brigáda

Smluvní vztah: DPP

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky: čeština, angličtina/němčina (středně pokročilá) výhodou

Benefity: firemní akce, vyhrazený čas na inovace, vzdělávací kurzy, školení

Zařazení: instruktor/-ka / asistent/-ka - dle vzdělání

Kdo jsme: My v Parkour Ládví jsme tým profesionálů z různých oblastí sportu. Máme svou stálou práci. Ve volném čase vytahujeme děti z ulice a vedeme je pomocí zájmových kroužků k všestrannému rozvoji těla a jeho kondice a k týmovému cítění. Za dobu svého působení se nám podařilo vybudovat širokou členskou základnu. Chceš být taky s námi?

Náplň práce: Provádí si přípravy na hodinu parkouru v souladu s curriculem. Vede řádně hodinu kroužku. Spravuje základní docházkovou agendu. Účastní se školení.

Budeme rádi, pokud budete splňovat následující: alespoň 3-letou zkušenost s cvičením parkouru, alespoň 1 rok aktivní práce s dětmi v oblasti tréninku / vedení zájmového kroužku, prokazatelné pedagogické dovednosti, úplné střední vzdělání s maturitou, věk 20+, jazyková výbava výhodou, talent zaujmout, AJ / NJ na komunikativní úrovni výhodou (podstatné je pochopit smysl předávaných informací), ochota k pravidelnému cestování.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a zkušené kolegy, perspektivní a stabilní zaměstnání, zajištění příslušného školení, pracovní zázemí v Praze

Své životopisy posílejte na michal@parkourladvi.cz

Samostatný/-á instruktor/-ka parkourového kroužku

Místo pracoviště: Praha / Město dle vlastní volby

Pracovní poměr: brigáda / částečný úvazek

Smluvní vztah: DPP / OSVČ

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, licence instruktrora parkouru III. nebo II. třídy

Jazyky: čeština

Benefity: firemní akce, možnost výběru flexibilního začátku/konce pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace, vzdělávací kurzy a mentoring, školení

Zařazení: instruktor/-ka

Budeme rádi, pokud budete splňovat následující: samostatnost a sebeřízení nutností, vlastník platné licence Instruktor (cvičitel) parkouru III. nebo II. třídy, alespoň 3-letou zkušenost s cvičením parkouru, alespoň 1 rok aktivní práce s dětmi nejlépe v oblasti sportovního tréninku / vedení zájmového kroužku, prokazatelné pedagogické dovednosti, věk 20+, úplné střední vzdělání s maturitou, jazyková výbava výhodou, talent zaujmout, ochota k cestování v případě nutnosti.

Nabízíme: přátelský tým leaderů ochotných pomoci, zajištění tréninkových prostor, vytvoření potřebných grantů pro činnosti při dlouhodobé spolupráci, kompletní zpracování agendy (přihlášky a další "papírování"), pojištění členů kroužků příslušným úrazovým pojištěním, perspektivní a stabilní zaměstnání, zajištění doškolování